Coco Chanel quote

Coco Chanel

NÁVRH  –  BYTŮ & DOMŮ

NÁVRH  –  EXTERIÉR & INTERIÉR

DESIGN  –  ATYP. NÁBYTKŮ

DESIGN  –  BAREVNÝCH ŘEŠENÍ

DESIGN  –  KOUPELEN, KUCHYNÍ

DESIGN  –  KOMERČNÍCH PROSTOR

Aktuálně spolupracujeme na návrzích bytových domů a interiérech v developerských projektech. Znalost projektu nám dává značnou výhodu při zpracovávání designu interiéru pro koncového majitele bytové jednotky.

Váš byt se teprve staví? Nemáte ještě hotový projekt? Chcete rekonstruovat, stavět, nebo se jen hezky zabydlet? Nový byt, chatu, rodinný dům, nebo panelákový byt? Můžete u nás začít rozhovorem a diskuzí o Vašich snech, zpracujeme pro vás projekt včetně vizualizace Vašeho budoucího přání. Jsme architekti, grafici, stavaři, hlavně jsme ale ti, co Vám vašem potřebám rozumí. Plníme sny těm, kteří na to sami nemají čas. Proměňte vlastní pokoj, byt, zahradu nebo lobby v prostor, odkud Vy nebo Vaši zákazníci nebudou chtít odejít.

Napište nám nebo zavolejte a my Vám pomůžeme Vaše představy vizualizovat a splnit.

Jak probíhá návrh budovy, nebo interiéru?

skica návrh

Nejdříve musí architekt absorbovat myšlenky investora, jeho záměr, výsledný pocit ze stavby či interiéru. Při osobní schůzce si sedneme nad stávající dokumentací, katastrální mapou případně přímo v prostoru, který budete chtít měnit a projdeme si každý Váš nápad, každý Váš sen. My si samozřejmě všechno poznačíme, daný prostor nafotíme, případně přeměříme a budeme tak připraveni na zpracování návrhu. Při navrhování rodinného domu přímo pro investora hodně pomáhá, když se sejdeme v jeho stávajícím bydlišti a tím si nejen ověříme jak „bydlí“, ale má nám i možnost ukázat, co se mu (jí) přesně nelíbí a co by rád(a) změnil(a)

Návrh budovy, prostoru, či interiéru vytvoříme podle svých zkušeností a praxe z oboru a hlavně podle Vašich požadavků. Možná budeme mít doplňující otázky, možná budeme mít jeden či dva koncepty, který se nakonec vyhodí. To vše je ostatně potřeba, abychom společně našli tu správnou cestu a my tak v dalších fázích zpracovávali návrh se kterým se investor ztotožňuje. Návrh budovy nebo interiéru není jen o snech a ambicích architekta, ale o přáních investora, které jsou přivedeny na svět skrze šikovné ruce architekta.

Dalším stupněm návrhu je zpracování jeho grafického výstupu. Ten se obvykle skládá z půdorysných zobrazení (plánky místností) a z vizualizací a nazývá se Studie. Až zde se najisto ukáže, jestli jsme splnili investorovi představy a jestli společně postoupíme k dalším krokům, tedy zpracování stavební dokumentace a poté k realizaci.

Posledním stupněm, který ve vztahu mezi námi, investorem a jeho novou stavbou je obvyklý, je samotná realizace. Ačkoliv nejsme stavební firma (dodavatel), z praxe máme mnoho zkušeností s budováním interiérů a staveb samotných, takže můžeme nabídnout autorský a technický dozor na stavbě. Vše pro ohlídání stavby a záměru investora.

Na co tedy ještě čekáte?