Dnešní doba si žádá vyšší zapojení pozorovatele do nabízeného prostoru. S naší nabídkou Vizualizace 360° se ponoříte do své snové plánované kuchyně tak, jako byste tam již stáli, nebo do své budoucí zahrady, jako by se už sjížděli hosté a „grilovačka“ začínala.

 

panorama obrázky, Vizualizace 360°

 

 

Vizualizace 360°

Tato prémiová služba je speciálním nastavením kamery renderovacího enginu a vychází z Lehké či Velké Vizualizace. Kamera je nastavena na snímání celého svého okolí v rozsahu 360°/ 360° (sférická, nebo také ekvidistantní válcová projekce). Při pohledu na výsledný obrázek (panorama) se může zdát, že je podivně zkreslený ale opak je pravdou; po zobrazení správnými prostředky (viz níže) dojde k obalení výsledného obrázku kolem divákovy hlavy tak, že si bude připadat „uvnitř“. Druhým možným zobrazením je rendering šestice čtvercových obrázků, které dohromady dávají 6 stran krychle. Tato metoda není ovšem doporučena pro své nepřesné zobrazení a je tedy nabízena pouze na vyžádání.

 

 

Zobrazování obrázků Vizualizace 360°

Zobrazení panoramatických obrázků, které si můžete objednat v rámci produktu Vizualizace 360°, je možné několika způsoby. Pokud vlastní podporovaný mobilní telefon Samsung, bude pro Vás nejjednodušší zobrazení pomocí brýlí o téže společnosti Samsung Gear VR (na prvním obrázku vpravo). Návod pro zobrazení je součástí odevzdávky produktu Vizualizace 360°.

 

Pokud vlastníte jiný telefon se systémem Android (verze 4.1 a vyšší), můžete si pořídit velice levné papírové brýle Google Cardboard. Ty jsou prodávány za cenu kolem 200-500Kč a po jejich složení si můžete přehrávat na svém telefonu jakýkoliv 3D a 360° obsah. Zástupce obou technologií naše společnost vlastní a pravidelně testuje. Pro zástupce mobilních telefonů z ekosystému Apple je tato varianta taktéž dostupná, vzhledem k možnosti instalace potřebné app. Toto zatím nebylo testováno.

 

Nejuniverzálnějším prostředkem pro zobrazování 360° panoramat Vizualizace 360° je webový prohlížeč, jak je ukázáno níže. Na požádání Vám jsme schopni na specifikovanou dobu nabídnout internetovou stránku přístupnou přes zadání hesla, která  zobrazí všechny vaše objednané Vizualizace 360° a vy je tak budete i moci sdílet a ukazovat svým blízkým, či obchodním partnerům.

https://www.flickr.com/photos/samsungaustria/15184270301
Autor: othree – Google Cardboard, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40703922

 

 

 

panorama obrázky, Vizualizace 360°